Paslaugos

Kompiuterinis mašininis siuvinėjimas

Mašininis siuvinėjimas pagal užsakymą leidžia sukurti individualų interjerą, pavyzdžiui, siuvinėjimu galima papuošti kilimėlius ir užuolaidas, rankšluosčius ir užtiesalus, pledus ir staltieses. Tokios dovanos įsimylėjėliams kaip marškinėliai ar megztiniai su jų vardais jiems bus labai malonios, o rūbai su linksmais ar prasmingais užrašais taps puikia dovana sau ar draugams. Verslams siuvinėjimas pagal užsakymą, visų pirma, yra būdas pavaizduoti ant uniformos savo logotipą ir pavadinimą, darbuotojų vardus. Savo klientams verslai gali padovanoti individualias, išsiuvinėtas dovanas su jų vardais ar inicialais. Jiems bus malonu gauti tokias dovanas.

Mašininis siuvinėjimas – tai naujoviškas siuvinėjimo būdas, jungiantis tradicijas ir technologijas. Jis ne tik taupo laiką, bet ir užtikrina 100% tikslumą išsiuvinėjant ant medžiagos piešinį arba tekstą, pavyzdžiui, inicialus. Aukšta mūsų siuvinėjimo technikos kokybė bei naudojami siūlai leidžia greitai ir kokybiškai išsiuvinėti net ir pačias smulkiausias detales, kurios tvirtai laikysis ant Jūsų unikalaus gaminio ne vienerius metus.

Mes teikiame savo paslaugas tiek fiziniams asmenims, užsakantiems siuvinėjimo paslaugą vieną kartą, tiek verslams, užsakantiems daug. Ir vieniems, ir kitiems mūsų profesionalus dizaineris pagal Jūsų atsiųstą tekstą arba paveikslėlį sukurs specialią kompiuterinę programą, kuri yra suprantama siuvinėjimo mašinai ir pagal kurią siuvinėjimo mašinėlė galės išsiuvinėti Jūsų užsakymą. Skrupulingai kurdamas reikiamą kompiuterinę programą, mūsų dizaineris žymės, kuriose vietose ir kokių spalvų siūlais siuvinėjimo mašina turi daryti dygsnius. Dizaineris visada atkreipia dėmesį į medžiagą, ant kurios bus siuvinėjama – juk nuo jos priklauso kaip reikės nustatyti siuvinėjimo mašiną, kad ji išsiuvinėtų viską tiksliai ir gražiai.

Mūsų siuvinėjimo paslaugos galimos ant pačių įvairiausių medžiagų. Tai gali būti medvilnė, šilkas, oda, džinsinė arba kita medžiaga. Mūsų profesionalioms kompiuterinio siuvinėjimo mašinėlėms tinka praktiškai visos medžiagos, iš kurių gaminami rūbai – tiek vasariniai, tiek žieminiai. Turime daugiau kaip 5 metų siuvinėjimo patirtį. Per šį laiką esame dirbę beveik su visais garderobo elementais, tarp jų yra chalatai, kepurės ir net striukes! Kokybiškas mašininis siuvinėjimas ant rūbų – Jūsų garderobo originalumo garantas!

Kompiuterinio siuvinėjimo kokybė su mūsų profesionaliomis “Brother” siuvinėjimo mašinomis ir tvirtomis “GUNOLD” siūlėmis yra itin aukšta. Paprastai greičiau suplyšta pats audinys nei susidėvi išsiuvinėtas tekstas ar paveikslėlis. Kaip ir minėjome, mašininiam siuvinėjimui mes naudojame Vokietijos gamintojo “GUNOLD” aukštos kokybes siūlus, pagamintus iš tokių medžiagų kaip 100% viskozė, metalas arba poliesteris. Priklausomai nuo audinio, ant kurio bus siuvinėjama, parinksime tinkamiausius siūlus, bet juos išsirinkti galite ir Jūs. Turime itin gausų siūlų spalvų ir atspalvių asortimentą, tad galime lengvai išsiuvinėti ne tik tekstą ar piešinius, bet ir nuotraukas!

Paprastai užsakymus išsiuvinėjame per 1-3 dienas, tačiau itin skubius ir nedidelius užsakymus galime išsiuvinėti ir per valandą, didesnius kompiuterinio siuvinėjimo užsakymus – per 1 dieną. Taigi, jeigu jums reikia skubiai kažką išsiuvinėti – kreipkitės į mus, mes tai išsiuvinėsime maksimaliai greitai, o aukšta kokybė išliks nepakitusi!

2000 išsiuvinėtų dygsnių kaina yra 1 euras +PVM, dideliems užsakymams taikomos nuolaidos. Minimali užsakymo suma tik 1 euras! Net ir panašūs iš pirmo žvilgsnio užsakymai gali labai skirtis pagal kainą, dėl to rekomenduojame parašyti mums elektroninį laišką, o mes apskaičiuosime kainą. Dygsnių skaičiaus pavyzdžiai:

1) Karūna, 8.5x9cm dydžio, 14741 dygsniai

2) Pantera, 8x10cm dydžio, 13688 dygsniai (Autorius Rūta Lapienytė)

3) “BŽ”, 6x8cm dydžio, 3192 dygsniai

4) “akt”, 2x5cm dydžio, 1239 dygsniai

Priklausomai nuo medžiagos, ant kurios reikės siuvinėti, piešinio sunkumo ir užsakomo kiekio kaina gali nereikšmingai keistis į mažesnę arba didesnę pusę

Išsiųskite mums laišką el. paštu info@alpovida.lt su šia informacija:

1.Paveikslėlis, kurį Jūs norite išsiuvinėti su pageidaujamais jo išmatavimais. Jeigu tai tekstas, išsiųskite, kas turi būti užrašyta, kokiu šriftu ir koks turi būti jo dydis.

2.Telefono numeris, kuriuo galėsime su Jumis susisiekti

3. Gaminio atsiėmimo būdas. Galimas atsėmimas adresu Raseinių g. 10, Vilnius arba siuntimas paštu. Siuntimo kaina 2-4 eur.

Paip pat palaikomi ir siuvinėjimo failai:

VIP3, PCM, CSD, EMX.
JanomeDesign (JAN)
Janome/Elna/Kenmore (JEF)
Janome/Elna/Kenmore (JEF+)
Janome/Elna/Kenmore (SEW)
Elna (EMD)
Bernina (EXP)
Deco, Brother,Baby lock (PES)
Deco, Brother,Baby lock (PEC)
Husqvarna/Viking (HUS)
Husqvarna/Viking/Pfaff (VIP)
Husqvarna/Viking/Pfaff (VPЗ)
Pfaff (PCS)
Singer (XXX)
Tajima (DST)
Template(JMT)